Inwestycje zrealizowane

Pyrzyce – budynek mieszkalny Os. Pod Lipami 9 

Przy współpracy z Pyrzycką Spółdzielnią Mieszkaniową zrealizowaliśmy inwestycję deweloperską w ścisłym centrum miasta. Zrealizowana inwestycja zlokalizowana jest w śrómieściu Pyrzyc, 15 minut drogi od Szczecina i 20 minut od Stargardu. Budynek sąsiaduje z innymi budynkami mieszkalnymi osiedla i jest zaprojektowany jako przedłużenie trzecioklatkowe istniejacego wcześniej budynku wybudowanego przez SANIT. Wnętrze zespołu budynków ma przepięknie zagospodarowane place, drogi i parkingi. Budynek posiada 16 mieszkań od 35 do 56 m2, 4 garaże podziemne, komórki lokatorskie, pralnię i suszarnię. Inwestycja zakończona w październiku 2011 roku.

 

 

 

Stargard – budynek mieszkalny Piłsudskiego 24 

Zrealizowaliśmy inwestycję w ścisłym centrum miasta przy ulicy Józefa Piłsudskiego. Powierzchnia użytkowa wynosi ponad 3.000 m2. Inwestycja objęła budowę 41 mieszkań, 9 lokali usługowych i garaż podziemny.

 

 

Stargard – budynek mieszkalny Wojska Polskiego 

Zrealizowaliśmy inwestycję w ścisłym centrum miasta przy ulicy Wojska Polskiego. Inwestycja zlokalizowana jest dokładnie w śródmieściu Stargardu przy ul. Wojska Polskiego, w niewielkiej odległości od skrzyżowania z ul. M. Konopnickiej. Budynek sąsiaduje z innymi budynkami mieszkalnymi. Wnętrze zespołu budynków ma przepięknie zagospodarowane place, drogi i parkingi. Budynek posiada 32 mieszkania od 35 do 100 m2, 7 lokali użytkowych od 40 do 100 m2 oraz 17 miejsc parkingowych w podziemiu. Inwestycja zakończona w czerwcu 2011 roku.