O firmie

SANIT jest wiodącą firmą na rynku budowlanym w północno-zachodnim regionie Polski. Głównym obszarem działalności spółki jest Generalne Wykonawstwo obiektów budowlanych oraz wykonawstwo instalacji grzewczych i sanitarnych. Zajmujemy się:

  • budownictwem jednorodzinnym, wielorodzinnym, przemysłowym i publicznym,
  • wykonawstwem instalacji systemów sanitarnych i grzewczych,
  • obsługą konserwacyjną budynków,
  • prowadzimy własne inwestycje deweloperskie.

Firma SANIT kontynuuje swoje tradycje od 1991 roku. Na przestrzeni ćwierćwiecza SANIT zrealizował kilkadziesiąt inwestycji, w tym projekty o dużym stopniu skomplikowania. Niejednokrotnie ich marże były na znacznie wyższym poziomie od możliwych do uzyskania nawet w prostych technicznie projektach. Przekłada się to na naszą stabilną pozycję rynkową.

 

Potencjał finansowy i logistyczny oraz szerokie doświadczenie pozwalają firmie realizować pełen zakres usług budowlanych. Elastyczność i innowacyjność firmy SANIT jest szczególnie doceniana przez Klientów z zakresu budownictwa energooszczędnego, budowy obiektów użyteczności publicznej oraz własnej działalności deweloperskiej. Wysoka wiarygodność oraz profesjonalizm wykonywanych usług potwierdzone są wieloma referencjami.